Малі та середні підприємства (МСП) в регіоні Східного партнерства ЄС мають потенціал для створення робочих місць та прискорення економічного зростання. Однак перешкоди, такі як обмежений доступ до фінансування, обтяжливе законодавство та труднощі у виході на нові ринки, стримують їхній прогрес. Ініціатива Європейського Союзу "EU4Business" ламає ці бар'єри за допомогою фінансування, підтримки та навчання, щоб допомогти малим підприємствам повністю реалізувати свій потенціал. Підтримка в рамках ініціативи "EU4Business" надається спільно з іншими організаціями, такими як Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк.

Як ЄС може допомогти вам?

Події

 • Тренінг "EU4Business" для українських МСП "Виробництво без втрат"
  24/06/2019 - 26/06/2019

  У рамках ініціативи "EU4Business" Центр підтримки бізнесу м. Рівне організовує тренінг для МСП "Виробництво без втрат", який складатиметься із 2 триденних модулів. Перший модуль проходитиме із 22 по 24 квітня в Рівному, а другий – із 24 по 26 червня на Закарпатті.

  Захід організовано за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках ініціативи "EU4Business". 

 • Women Creative Networking: від ідеї до справи
  25/06/2019 - 26/06/2019

  Жінок-підприємниць у Херсоні запрошують до участі в конференції, яку 25-26 червня проводитиме Центр підтримки бізнесу м. Одеса за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи "EU4Business".

  Конференція "Women Creative Networking: від ідеї до справи" – це мережева подія для жінок, які мають ідею для бізнесу, але не впевнені, що вони можуть успішно її реалізувати. На заході можна буде почути розповіді інших жінок про те, як вони вже вирішили деякі проблеми, і як завоювали ринок.

  Під час форуму обговорюватимуться наступні теми:

Новини/Преса

Історії успіху

НОВИНИ САЙТУ "СХІДНІ СУСІДИ ЄС"

Відвідайте сайт "Східні сусіди ЄС" для отримання додаткової інформації про співпрацю ЄС з країнами у регіоні Східного партнерства.